UYGUN FİYATLAR SORUNSUZ HİZMET

Vip transfer hizmetlerinde, sektörümüzde uzun yıllardır profesyonel hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuzla ve 7/24 desteğimizle müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmaktayız. Vip transfer hizmREZERVASYONetlerimiz hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilir veya bize hemen ulaşabilirsiniz.


CMK VİP TRANSFER

Vip Transfer alanında faliyet gösteren CMK Vip Transfer Antalya bölgesinde hizmet vermektedir. Mercedes Vito, Mercedes Spirinter model araçları özel vip dizayn ile vip transfer hizmetlerine uygun hale getirerek özel şoför ile hizmetinize sunmaktadır. Özellikle Antalya Havalimanı Transfer hizmetleri açısından çok hareketli bir noktadır. Antalya vip transfer hizmetlerini Türkiye'de İstanbul ile birlikte en çok tercih eden ilimizdir. Antalya vip transfer hizmetlerinin sadece yabancı turistler için değil, şehir içi transferler için de tıpkı İstanbul gibi tercih edildiğini bilen bir kültüre sahiptir. Özellikle gece saatlerinde taksi yerine vip özel servis ile yolculuk etmek isteyen misafirlerimiz günden güne artmaktadır.

DSCF0084

Vip Transfer özel müşterileri olduğu kadar özel işletmeciliği de gerektirmektedir. Vip yolculuk keyfinin sorunsuz yaşanabilmesi için CMK Vip Transfer olarak her türlü çabayı göstermekte, profesyonel yolcu taşımacılığı yapmaktayız. Özellikle müşterilemizin konforlu yolculuk yapabilmeleri adına son derece deneyimli ve özel eğitim almış şoför kadromuzla hizmet vermekteyiz. Antalya'da vip transfer hizmetleri alanında butik ve sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vip döşenmiş araçlarımızda kendinizi bir yıldız gibi hisedeceksiniz. Bentley deri döşemeleri, özel tasarım iç mekanları ile Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımız hergün dezenfekte edilmektedir. Uzun yıllardır vip transfer alanında hizmet veren CMK Vip Transfer araçlarına özel önem göstermektedir. Araçlarımız kendi kapalı garajımızda park edilmekte, tüm bakımları özel serviste yapılmaktadır. Vip taşımacılık için TURSAB belgesine sahip olan CMK Vip Transfer, sizleri Antalya'da dilediğiniz noktalar arasında güvenle seyahat ettirmektedir. Dilerseniz vip transfer hizmetimizi uzun süreli olarak da tercih edebilirsiniz. Günlük haftalık şoförlü kiralamalar yapabilir, tatil ve seyhatalarinizi konforla birleştirebilirsiniz. Vip araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz sizler için uzun süreli seyahat planlarınde da en uygun seçenek olmaktadır. Vip araçların konforu ile, prestiji ve güveni bir arada yaşabilir, uzun mesafeleri kısa ve keyifli hale getirebilirsiniz.